Закарпатські ОТГ схвалили план дій щодо подолання екологічних проблем краю

Життя  20 січня 2018 року, 18:40 1590 ФОТО

Регіональна асоціація органів місцевого самоврядування «Закарпаття – за чисте довкілля» на днями поповнилась новими учасниками – Перечинською ОТГ, Сторожницькою та Ільницькою сільськими радами.

На першому у цьому році засіданні Правління під головуванням Полянського сільського голви, Івана Дрогобецького, був схвалений план роботи асоціації на перше півріччя 2018 року. Він містить розділи роботи  у напрямку пропагування діяльності асоціації, співпраці з консульськими установами області, заходи по забезпеченню діяльності асоціації та її розширенню, просуванню та реалізації Статутних завдань та програм, налагодженню співпраці з іншими організаціями та установами, ряд конкретних заходів.

У лютому буде проведено круглий стіл «Погляд журналістів та керівників органів місцевого самоврядування на проблеми екології у Закарпатті», на який будуть запрошені керівники профільних держустанов області, – повідомляє Закарпатське РВ АМУ. А в березні заплановано првести конференцію з питаннь сортування твердих побутових відходів за участі експертів, авторів реалізованих проектів, мерів закордонних малих міст.

Квітень-червень буде присвячено роботі у населених пунктах області з обговорення актуальних екологічних проблем та пошуку ефективних рішень за участі представників громадськості, органів місцевого самоуправління та експертів. Формат заходу – «круглий стіл». 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0