Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Амністія для авто на "єврономерах": влада придумала вирішення проблеми

Амністія для авто на "єврономерах": влада придумала вирішення проблеми

Амністія для авто на "єврономерах": влада придумала вирішення проблеми
Проблема з автомобілями на європейських номерах уже давно не дає спокою українським чиновникам. І от вони вигадали, як вирішити це питання.

Власники транспортних засобів з іноземною реєстрацією не йдуть на компроміс з українською владою, незважаючи на те, що їм була запропонована "амністія". Про це заявив член комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат Вадим Сидорчук.

ВІДЕО ДНЯ

"Фактично для вирішення проблеми автомобілів із реєстрацією на європейських номерах потрібен компроміс. Але, як показує практика і робота нашого комітету з ініціативною групою "євроблях", власники цих авто не хочуть йти на компроміс. А умови, які вони висувають, не можуть бути задоволені повністю, адже власники інших авто будуть поставлені в нерівні умови з ними. По суті, всіх інших автовласників змусять платити за інших. А ті, хто справно платить податки і всі збори, не повинні платити за інших", – зазначив нардеп.

Сидорчук зазначив, що на одному з останніх засідань податкового комітету пролунала пропозиція глави комітету про зниження зборів для власників авто на європейських номерах у межах 20-30%. Це так звана разова амністія для "євроблях", щоб вони пройшли реєстрацію в Україні. Але і ця пропозиція не була схвалена власниками таких авто, які продовжують наполягати на скасуванні будь-яких відрахувань до бюджету для реєстрації авто і зниженні ввізних мит.

Реклама

"Тому поки що складно дати відповідь, коли ця проблема буде вирішена на законодавчому рівні. У середу, 7 лютого, буде засідати наш комітет. І це питання буде знову на порядку денному", – повідомив політик.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно