Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • На території 6 лісництв Свалявщини запланована весняна посадка лісу

На території 6 лісництв Свалявщини запланована весняна посадка лісу

Початок весни – один із найвідповідальніших періодів  для справжнього господаря, як вдома так і в лісі. Від своєчасності і правильності виконання найперших весняних робіт і залежить успіх в подальшому. Особливості кліматичних умов Свалявського району змушують проводити весняну лісокультурну кампанію в стислі терміни. Як тільки зменшується вологість грунту і підвищується температура повітря посадочні роботи припиняються.

ВІДЕО ДНЯ

На рахунку кожен день. Тому з першими сонячними днями лісівники розпочинають низку акцій з лісовідновлення, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатського ОУЛМГ.

Начальник відділу лісового господарства ДП «Свалявське ЛГ» Вікторія Легар  поділилася планами на майбутнє:

Реклама

«На поточний рік лісовідновлення у ДП «Свалявське ЛГ» планується здійснити на площі 100,5 га в т.ч лісові культури - 3,8 га та природне поновлення - 96,7 га. Лісокультурна кампанія проходитиме в Плосківському, Полянському, Ганьковицькому, Свалявському, Дусинському та Березниківському лісництвах. При цьому весною заплановано провести лісовідновлення на площі  48,0 га , осінню – 52,5 га. Для заліснення використовують такі породи – бук лісовий , явір, ясен звичайний, ялиця біла з частковим введенням дуба звичайного, каштана їстівного, черешні».

«Кожна ділянка має свої особливості: тип лісорослинних умов, висоту над рівнем моря, схил, які і впливають на склад насадження для  кожної ділянки окремо. Використовується спосіб розміщення 1,5 м х 1,3 м  для лісових культур та біогрупами для природного поновлення. Для лісовідновлення протягом 2018 року планується використати 196 800 штук садівного матеріалу вирощеного в розсадниках нашого підприємства. Традиційно до весняної лісокультурної кампанії залучається громадськість, Дусинське шкільне лісництво, яке із нетерпінням очікує посадки, як свята з поміж шкільних буднів, ЗМІ та всіх бажаючих», – відмітила лісовий господарник.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно