Життя   • 13 лютого 2018 року, 11:57575

Один із залізничних вокзалів області можуть віддати приватній компанії

Для того, аби віддати в концесію низку залізничних вокзалів, підшуковують цікаві для туристів міста на заході та півдні України. Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук.

"На сьогоднішній день розглядаємо Хуст, Славське, Яремче і Миколаїв. Перша умова – це має бути пасажиропотік. І друге – це має бути туристичне місце. Бо на сьогоднішній день, на жаль, всі наші вокзали, вони застарілі. І ми сподіваємося, що форма державно-приватного партнерства допоможе і державі, і громадянам отримати нові залізничні вокзали, з новою якістю", – пояснив Тітарчук.

Читайте також:  У Мукачеві виявили підозрілу валізу, через яку евакуювали весь залізничний вокзал

Також повідомляється, що модернізувати у форматі концесії планують і порти, на них планують залучити до 500 млн доларів інвестицій. Почати розробку документації для концесійних проектів можуть уже з ІІ кварталу 2018 року.

Довідково. Концесія – це договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів