Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Незабаром у Мукачеві зросте ціна на воду

Тариф за водопостачання та водовідведення у місті Мукачево у 2012 році складав 7 гривень 43 копійки за кубічний метр, а з 1 листопада 2016 по сьогодні жителі приватного сектору платять 10 гривень 8 копійок, а мешканці багатоповерхівок - 10,52. До слова, у Мукачеві плата за воду найнижча на Закарпатті та й на Україні. Незважаючи на це, із 27 з половиною тисяч абонентів серед населення - майже 50 відсотків боргують водоканалу за дані послуги. Згідно чинного законодавства України, відрізати від водопостачання населення не можна, тоді водоканалу залишається лише обмежувати водовідведення.

ВІДЕО ДНЯ

У випадку, коли абонент боргує понад 1000 гривень і після попередження не звернувся про відтермінування чи реструктуризацію боргу, за допомогою ось цієї конструкції будуть тампонувати каналізацію боржника. А відновлять надання послуг лише після сплати боргу та витрат з відновлення водовідведення.

Тому очільник водоканалу наголошує - впорядкувати відносини з водоканалом.

Реклама

Діючий тариф не покриває усіх витрат Мукачівводоканалу, тому комунальне підприємство дотується з міського бюджету - у середньому приблизно - 40 мільйонів гривень на рік, витрати таким чином покривають коштами платників податків Мукачева. Тариф формується окремо на водопостачання і водовідведення.

Крім того, з 2016 року зросла мінімальна заробітна плата у понад 2 з половиною рази, піднялися ціни і на електроенергію, паливно-мастильні матеріали, хлор та хлорне вапно у півтора – у 2 рази.

Реклама

Детальніше – у відеосюжеті "М-Студіо".

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно