Учні однієї із закарпатських шкіл навчаються у жахливих умовах

Життя  24 лютого 2018 року, 17:53 2856 ВІДЕО

Навчальний корпус, де розміщена початкова ланка, зведений ще на початку 20 століття. Це колишня угорська жандармерія. Приміщення під навчання були адаптовані.

Та наразі сама будівля знаходиться в аварійному стані. Проте до школи діти ходити змушені, не дивлячись на те,що їх забагато для тісних класів.  У школі немає можливості елементарно помити руки чи скористатися вбиральнею, адже ці зручності – на вулиці.

Займатися спортом дітям також проблематично – спортзал взимку не отоплюють, а приміщення, в якому він знаходиться, також не в найкращому стані. Єдиний вихід – вулиця. Юнацькому азарту навіть сніг не на заваді, проте повноцінно грати у футбол чи баскетбол учні не можуть.

Читайте також: Вже відомо, коли в школах Мукачева розпочнуться весняні канікули

А малорухливий спосіб життя разом із тривалим перебуванням у старих приміщеннях не можуть сприятливо вплинути на їхнє здоров’я.

Окрім початкової ланки є ще декілька навчальних корпусів. Чи не в найкращому стані з усіх приміщення, де навчаються старші класи – це колишня будівля лісництва. Проте і тут ні води, ні вбиральні.

Учні кажуть, що вчитися в нормальних умовах просто мріють. Не в кращих умовах і вчителі. Більше 30 педагогів тісняться у невеликому приміщенні.  Докладніше про проблему – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0