Життя   • 27 лютого 2018 року, 12:521658 ВІДЕО

В області розгорівся справжній скандал навколо будівлі одного з дитсадків

Ще минулого року сесія обласної ради вилучила будівлю з оперативного управління Велятинської сільської ради та передала в оренду на 49 років приватній особі. Це рішення, за словами голови сільської ради, прийняли без відома громади.

Сілький голова Велятина разом із громадою села, тримаючи в руках плакати з вимогою повернути їм садок, чекають на голову обласної ради. За словами сільського голови, рішення приймалося без їх відома, а дізнались вони про це тільки тоді, як в будівлі колишньої аптеки невідомі почали проводити ремонтні роботи.

Та, не зважаючи на підготовку всієї документації по реконструкції будівлі, залучити грантові кошти через рішення обласних депутатів, неможливо. Саме тому сільська рада подала до суду щодо вилучення та передачі будівлі в приватні руки.

Читайте також:  Скандал у школі: журналісти розповіли про нестерпні умови навчання в одній із шкіл області

З їх слів, процедура договору оренди відбулась з порушеннями, зокрема й в оцінці майна. У свою чергу голова Закарпатської обласної ради стверджує, вилучення майна та передача його в оренду відбулась законно й не безпідставно.

До об’єкту була направлена спеціальна комісія, яка перевірила використання будівлі громадою. Вона протягом останніх п’яти років не використовувалась, тож ніякого садочка там не було. Тим більше, що він знаходиться поруч.

Хто ж правий у цій ситуації, наразі вирішуватиме суд. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів