Життя   • 14 березня 2018 року, 13:011350 ФОТО

Лісівники врятували оленя, матір якого загризли вовки

Співробітники Турбатського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» прихистили благородного оленя. Кличку йому дали Макс. Коли олень був маленький, його знайшли в лісі, його маму загризли вовки. Виходжувати і годувати взявся лісничий Турбатського лісництва Дмитро Чуса, у якого вже досвід із порятунку маленьких диких тварин.

«Оленятка знайшли в лісі, привезли його на лісництво, годували молоком, потім зробили йому вольєр та створили комфортні умови, щоб він почував себе вільно, як у лісі. Він підріс і ми створили для нього відповідні умови: велика території, шикарний вольєр, та й харчуванням проблем не має. Зараз Макс відчуває себе добре, серед людей і домашньої живності він освоївся. Поряд з ним живуть коні, які використовуються під час трелювання деревини», – зазначив Дмитро Чуса.

Читайте також:  М’ясо оленя та косулі: поліцейські розслідують факт браконьєрства

На прикладі цієї крихітки фахівці з лісового господарства в черговий раз просять людей не забирати з лісу тварин і птахів, особливо маленьких, якщо ті не поранені, або якщо точних відомостей про загибель батьків немає. Краще їх тоді віддати працівникам державної лісової охорони, адже, до прикладу, ті ж олені спеціально залишають дитинчат у кущах, а самі відходять для видобутку їжі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів