Життя   • 15 березня 2018 року, 10:37497

На Закарпаття приїхали голови Полтавської та Львівської облрад

На Закарпаття приїхали голови Полтавської та Львівської облрад

Сьогодні, 15 березня, в рамках відзначення 79-ої річниці Карпатської України голова облради Михайло Рівіс разом з головою ОДА Геннадієм Москалем, в.о. міського голови м.Ужгород Фартушком, в.о. заступника начальника Закарпатської митниці Миколою Ясевичем, представниками правоохоронних та контролюючих органів краю, захисниками Вітчизни на сході України, ветеранами різних воєн, обласних організацій, творчих спілок і громадських організацій поклали живі квіти до пам’ятника Президенту Карпатської  України Августину Волошину, що  на  набережній Незалежності  в обласному центрі.

Участь у церемонії також взяли голова Полтавської та Львівської  обласних рад – Олександр Біленький та  Олександр Ганущин, які приїхали підтримати патріотичний дух закарпатців. Всі присутні схилили голови, віддавши шану та повагу Президенту Карпатської України, якому належить особливе почесне місце в хроніці боротьби за українську державність, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

Августин Волошин – одна з найяскравіших постатей  України, з найпослідовніших борців за її незалежність, натхненник, творець і оборонець  Карпатської України,  велич і трагедія якої  вкарбовані золотими літерами на сторінках українського державотворення.

Відтак перші керівники області разом із поважними гостями  та воїнами АТО  візьмуть участь у мітингу-реквієм на меморіальному комплексі «Красне Поле» поблизу м. Хуст.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів