Життя   • 16 березня 2018 року, 20:471451

На Закарпатті працює мобільна група зі стягнення заборгованості по аліментам

Цього тижня на Закарпатті працює мобільна група Міністерства юстиції України зі стягнення заборгованості по аліментам. Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області проінформувало щодо перших результатами її роботи. 

Так, 13 березня група працювала у Мукачеві. Державними виконавцями та керівником Мукачівського міського відділу ДВС спільно із мобільною групою було здійснено ряд виїздів по місцю проживання злісних боржників зі сплати аліментів, у яких заборгованість перевищує суму платежів понад 6 місяців і більше, з метою перевірки майнового стану останніх та роз’яснення останнім санкції, що можуть бути застосовані до них, відповідно до вимог Закону України "Про виконавче провадження".

За наслідками виїздів, було проведено опис рухомого майна у трьох боржників та, зокрема, проведено опис частини домоволодіння належного боржнику.

Проведена робота дала миттєвий результат, боржники, до яких завітала мобільна група, вже 15 березня з’явились до Мукачівського міського відділу ДВС з квитанціями про оплату аліментів (квитанції з оплатами на суми: 10000 грн, 15450 грн, 10600 грн).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів