Життя   • 20 березня 2018 року, 08:32798

На Закарпатті розпочалися командно-штабні навчання

На Закарпатті розпочалися командно-штабні навчання

19 березня  на Закарпатті розпочато командно-штабні навчання щодо дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

Вчора у великому залі Закарпатської облдержадміністрації відбулась установча нарада за участі представників районних органів виконавчої влади та міськвиконкомів, Управління ДСНС області, представників служб життєзабезпечення тощо, – повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Михайло Маюров, представив присутнім членів комісії, що будуть здійснювати контроль за проведенням навчань та озвучив основні завдання й порядок здійснення тренувань на території регіону.

Навчання триватимуть тиждень і передбачають відпрацювання взаємодії усіх ланок системи цивільного захисту регіону шляхом впровадження  сценаріїв  з умовних надзвичайних ситуацій, що найбільш характерні для Закарпатської області. Зокрема, ускладнення погодних умов: буревії, снігові замети та підтоплення населених пунктів внаслідок різкого підняття рівнів води у річках,  аварія на магістральному продуктопроводі, витік хімічно-небезпечної речовини та ДТП на залізничному переїзді, внаслідок чого відбулось сходження з рейок пасажирського потягу. 

За результатами навчань будуть визначені проблемні питання у регіоні та рівень взаємодії між усіма екстреними службами області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів