Життя   • 22 березня 2018 року, 10:18284

Москаль подав адміністративний позов до Верховного Суду України: названо причину

Неодноразові звернення Закарпатської ОДА і персонально Геннадія Москаля до керівництва Верховної Ради, Кабінету міністрів та Міністерства аграрної політики та продовольства України з проханням вирішити долю колишніх радгоспів-винзаводів результатів не дали. Радвингоспи досі вважаються об’єктами стратегічного значення, які не підлягають приватизації.

Це значить, що в них неможливо вкласти інвестиції, які могли би перетворити Закарпаття на виноробну столицю України, – пояснює Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

– Зареєстрований у Верховній Раді України ще в квітні 2016 року проект Закону про внесення змін до Закону України «Про перелік об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації» не виноситься на розгляд через лобістів з АПК, – Нагадує Г.Москаль. – Для котрих легше потихеньку розікрасти майно, ніж продати його інвесторам і отримати в бюджет величезні кошти. З огляду на це, Закарпатська ОДА подала адміністративний позов до Верховного Суду України з проханням визнати бездіяльність Верховної Ради України й зобов’язати її розглянути законопроект про колишні радвингоспи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів