Життя   • 26 березня 2018 року, 15:16458 ВІДЕО

На Мукачівщині цієї весни призвуть до лав збройних сил близько 60 чоловіків

Незабаром в Україні стартує весняний військовий призов до армії. Призовний вік в країні встановлено на рівні 20-27 років.

Таким чином, чоловіки цієї вікової категорії, визнані придатними до стройової підготовки і які не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов’язані пройти службу в рядах збройних сил України.

Як і в попередні роки, так і у 2018 році в Україні буде проведено дві хвилі закликів в армію — весняний та осінній. Терміни проведення призовної кампанії на строкову військову службу визначаються щорічно Указом Президента України.

Читайте також:  На Закарпатті готуються до весняного призову

Призовники, які мають вищу освіту служитимуть 12 місяців, інші ж 18. Є і такі, які мають право на відстрочку. Згідно з українським законодавством, призовники, які отримали повістку з військкомату зобов’язані прибути до призовної дільниці в термін, зазначений у повістці. При цьому в Законі зазначено, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову.

Отже, як тільки в країні оголошено про початок нового призову в армію, військовозобов’язаним громадянам дається 10 днів на явку. Працівники Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату переконливо просять не ігнорувати це. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів