Життя   • 28 березня 2018 року, 10:123007 ВІДЕО

Закарпатський чиновник виявив у своєму кабінеті дивну апаратуру

Дивний слід від загину на килимі здався підозрілим чиновнику – керівнику управління Держаудитслужби в Закарпатській області. Склалося враження що хтось відсував шкаф. Між стіною та шафою чоловік виявив дивні речі. 

У задній панелі шафи був отвір, в який вмонтований відеозаписуючий пристрій. Камера була розташована прямо на проти робочого столу чиновника. На боковій частині столу – звукозаписуючий пристрій.

А в приймальній під ксероксом чимало іншої апаратури, з допомогою якої, так би мовити, проводилась онлайн трансляція. Володимир Бойко каже: переконаний, кабінет зачиняв. Підозрює, що працювали над монтуванням апаратури кілька годин. Чоловік звернувся до правоохоронців у день знахідки.

Шпигунську апаратуру вилучено слідчо-оперативною групою СБУ і, за словами чоловіка, розпочали кримінальне провадження. В СБУ наразі коментувати справу не беруться. Чиновник запевняє, у своїй діяльності керується принципами прозорості, ніколи не переступав межі закону, тому підозрює, що це запросто могла бути і провокація від "доброзичливців". Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів