Життя   • 28 березня 2018 року, 16:28483 ФОТО

Закарпатська довгожителька відзначила 102-ий день народження

У селі Середнє Водяне, що на гірській Рахівщині, 102-ий день народження відсвяткувала пані Ніца Філіп. Жінка прожила довге та щасливе життя, але зараз її самопочуття трохи погіршилось – вік дається взнаки. Родичі імениннці кажуть: якщо б не знали дату її народження – 1916 рік, то ніхто б і не повірив, що жінці – 102 роки, адже настільки працьовитою і життєрадісною вона була досі.

Пані Ніца все життя працювала у колгоспах, була справжньою берегинею родини, народила та виховала двох дітей. Діти імениннці, вже давно пенсіонери, кажуть: батьки опікувалися ними якнайкраще, добре виховували, дали  вищу освіту. Син Юрій розповідає, що пані Ніца дуже віруюча людина, до цього привчала і їх. Через сердечну доброту жінка заслужила хорошу славу в селі, і кожен про неї говорить тільки з повагою.

У знаменний 102-й день народження, згадуючи  життя іменинниці, близькі та рідні дякували їй за все. До привітань довгожительці приєднався і народний депутат України Василь Петьовка. Зокрема квіти, вітальну листівку з побажаннями міцного здоров’я, довгих років життя та цінний подарунок – сучасний телевізор, передав помічник нардепа Михайло Штефко. Родичі кажуть: вдячні народному депутату В. Петьовці не лише за привітання для пані Ніци, а і за те, що не оминає увагою закарпатських довгожителів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів