Життя   • 30 березня 2018 року, 15:221871 ФОТО

Рейди у Мукачеві: поліцейські навідалися на ринки міста

29 березня в рамках заходів під час проведення загальнодержавної операції на виявлення іноземних громадян, які порушують норми українського законодавства, поліція Мукачева спільно з представниками міграційної служби та журналістами провели рейд на ринках міста.

Під час перевірки документів у громадян іноземних держав, правоохоронці Мукачівського відділу зафіксували два порушення, кваліфіковані за ч.1 ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та за ст.205 (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також:  За переправлення нелегалів в ЄС через Закарпаття чоловікові пропонували 6000 доларів

Окрім ринків, правоохоронці проводять профілактичне відпрацювання всіх місць, де можуть перебувати іноземці, які тривалий час знаходяться на території регіону без необхідних документів: готелі, мотелі, гуртожитки. Також поліцейські перевіряють автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують, – повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

З початку операції «Мігрант» працівники Державної міграційної служби спільно з співробітниками Мукачівського відділу поліції виявили 12 осіб, які порушили міграційне законодавство. Стосовно двох нелегальних мігрантів прийнято рішення про їх примусове повернення, одного іноземця примусово видворили за межі країни, а є й такі, яких помістили до пункту тимчасового перебування іноземців або осіб без громадянства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів