Життя   • 2 квітня 2018 року, 16:382307 ФОТО, ВІДЕО

"Збірна Закарпаття" вдало виступила на Рівненській Лізі Сміху

30 березня у Рівному відбувся четвертий фестиваль Рівненської "Ліги сміху". Брали участь у фестивалі гумору 15 команд. Серед них і команда "Збірна Закарпаття".
Закарпатські коміки змогли підкорити одного з суддів шоу Івана Заня, який того дня підміняв свого колегу Дмитра Зелінського.

Справа в тому, що Дмитро Зелінський (учасник команди "Отдыхаем вместе") того дня перебував на гастролях разом із студією "95 квартал", тому не зміг бути присутнім на фестивалі.

Однак його колега оцінив виступ "Збірної Закарпаття" і він надав команді шанс проявити себе в цьому сезоні. Загалом, у наступний тур пройшло 10 команд.

Головна мета регіональних ліг сміху – це підготувати команди до виступу в Одесі. Адже саме там у лютому відбиратимуть команди для участі у "Лізі сміху" на 1+1.

Такі регіональні ліги (а їх вже є 10) – це чудова можливість зібрати матеріал для подальших виступів, потренуватися та відшліфувати свою майстерність.

Команди приїжджають майже за тиждень до виступу і займаються з редакторами Ліги, які дають їм перед кожним виступом необхідні підказки та діляться досвідом.

"Збірна Закарпаття" вже не вперше бере участь у регіональних лігах сміху, адже 2 роки тому вони пробували себе у Тернопільській лізі. Але тоді команда називалася "БУМ" (Мукачево).  Того разу їхнім тренером був Юрій Ткач.

Закарпатські гумористи вдячні народному депутату Василю Петьовці за підтримку, а також ресторану "Кантрі Клаб". Наступна гра відбудеться в травні. Тому бажаємо успіхів команді із Закарпаття.

Виступ закарпатців дивитися з 1 год. 58 хв.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів