Життя   • 5 квітня 2018 року, 10:373388 ВІДЕО

Закарпатка повернулася у шоу "Від пацанки до панянки" і вразила викладачів своїм вчинком

Закарпатка повернулася у шоу "Від пацанки до панянки" і вразила викладачів своїм вчинком

Після кількох тижнів у реабілітаційному центрі пацанка із Закарпаття не змогла "наздогнати" інших учениць. У Школі панянок Вероніка була лише перші три дні. Потім її на кілька тижнів відправили на лікування від наркотичної залежності до реабілітаційного центру

"Я вдячна Ользі Фреймут, що відправила мене у центр, – зізналася Вероніка. – Вона сказала мені в той день, що я не повинна здаватись, а маю бути сильною; що повинна ставити цілі та йти до них. Це, мабуть, була найкраща порада, яку я запам’ятала".

Але з першим же випробуванням закарпатка так і не змогла впоратися. Пацанка навідріз відмовилася кататися на конях. Обґрунтувала це болем у спині.

Читайте також:  У закарпатки на шоу "Від пацанки до панянки" знайшли наркотики

"Вероніка прикро вразила, – зізнався заступник директора Андрій Бурлуцький. – Я приїздив до неї у клініку. Вона була так зворушена! Виказувала бажання повернутися до школи та перемогти. Я не розумію, що змінилося на випробуванні, чому вона не лише підвела себе, а й фактично підставила команду. Особисто для мене не зрозуміло, як можна відмовитися від чогось, навіть не спробувавши".

Через безініціативність та відмову брати участь у випробуваннях викладачі були змушені попрощатися з Веронікою. Та навіть за такий короткий час у школі, каже пацанка, вона, все ж, навчилась дечого.

"Зараз я взагалі не вживаю ні наркотиків, ні алкоголю, покинула пити енергетики, – каже екс-учениця Школи панянок. – Кардинально змінила свій стиль. У моєму гардеробі тепер багато суконь міді, спідниць. Я сама почала шити та продавати одяг. Хочу розвинути свій бізнес у Польщі. А ще я відпустила волосся".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів