Життя   • 5 квітня 2018 року, 20:56855 ФОТО

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про те, коли запрацює аеропорт "Ужгород"

Сьогодні, 5 квітня, Закарпаття з робочим візитом відвідав міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Одним з ключових моментів під час візиту стало питання відновлення роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород».

На ужгородському летовищі профільного міністра зустрічали голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, в.о. Ужгородського міського голови, заступник міського голови Ігор Фартушок, народний депутат України Валерій Лунченко, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв.
Володимир Омелян наголосив, що наразі є доручення Президента України щодо відновлення повноцінної роботи аеропорту «Ужгород» вже цього року, повідомляє Ужгородська міська рада.

Читайте також:  Міністр інфраструктури сьогодні побував у Мукачеві

«Ми пропонуємо наступний алгоритм. У квітні відбудуться візити Державіаслужби України і керівництва Міністерства інфраструктури України до Словаччини з метою відпрацювання двосторонньої угоди на рівні державіаслужб, а також у разі потреби між урядами двох країн. Переговори стосуватимуться врегулювання питання щодо заходу літаків на посадку на летовищі Ужгорода. Друге питання – «Украерорух» докладає зараз усіх зусиль, щоб забезпечити необхідним навігаційним обладнанням це летовище у 6-місячний термін. І ми виходимо з того, що аеропорт Ужгорода повинен бути готовим до зимової навігації у 2018-2019 роках», – зазначив В. Омелян.
Після відновлення роботи ужгородського летовища Володимир Омелян не виключає можливості будівництва ще одного аеропорту на Закарпатті. Однак у пріоритеті – аеропорт в обласному центрі.

Зараз стан інфраструктурних обʼєктів аеропорту «Ужгород» у порівнянні з часом попереднього візиту Володимира Омеляна (а це листопад 2016 року) значно поліпшився. Тепер це сучасні зали із відповідним обладнанням. Однак, аби авіарух було повністю відновлено, потрібно пройти європейську сертифікацію.

Володимир Омелян наголосив, що Закарпаття у порівнянні з минулим роком отримало на дороги на 30% більше коштів, однак і цього відчутно мало для повномасштабних ремонтних і відновлювальних робіт. А загалом, відзначив Володимир Омелян, фінансування з державного бюджету видатків на капітальні ремонти доріг державного значення у 2018 році суттєво зросло.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів