Нещасний випадок на роботі призвів до смерті чоловіка

Життя  7 квітня 2018 року, 08:24 6590 ФОТОФАКТ

Спеціальна комісія Управління Держпраці у Закарпатській області завершила розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався наприкінці лютого на заводі «Стеатит» із 53-річним жителем села Раково Перечинського району.

Судячи з матеріалів розслідування, потерпілий був досвідченим працівником. За його плечами – 35 років трудового стажу, близько чотирьох років працював травильником на ТОВ завод «Стеатит».

Робота, яку він виконував, вимагала максимальної обережності. Але того злощасного дня, всупереч усім вимогам нормативно-правових документів,  чоловік дозволив собі, виходячи у нічну зміну, перехилити не одну чарку спиртного, – розповіли в  Управлінні Держпраці у Закарпатській області. Саме алкогольне сп’яніння не дозволило йому  втримати рівновагу у потрібний момент.

Читайте також:  Потонули чоловік і його 3-річний онук: у поліції розповіли подробиці страшної трагедії

Чоловік хотів усунути неполадку в гаковій підвісці електротельфера, що знаходилася над ванною із содовим розчином. У якийсь момент  перечепився і впав у ванну. Температура содового розчину становила 73 градуси за Цельсієм, а концентрація речовини – 0,6 %. Як з’ясувалося пізніше, огорожа до ванни тут майже завжди була відчинена.

Самотужки вибравшись із смертельної «купелі», сельчанин намагався покликати на допомогу, та нікого поблизу не виявилося. Тоді він ледве дістався до сусіднього приміщення, де присів на порожні мішки. Там його невдовзі й знайшли працівники цеху. У районній лікарні чоловікові надали первинний комплекс медичної допомоги, після чого його госпіталізували в обласну клінічну лікарню ім.А.Новака. Через десять днів чоловік помер.

За висновком комісії, основними причинами, які призвели до трагедії на виробництві, були: 1) алкогольне сп’яніння потерпілого; 2) невиконання працівником вимог інструкції з охорони праці; 3) невиконання посадових обов’язків; 4) недостатній контроль за додержанням  законодавства з охорони праці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0