Життя   • 10 квітня 2018 року, 09:12798 ВІДЕО

Із закарпатцями зустрівся чоловік, який відвідав 105 країн

Львів’янину Оресту Зубу всього тридцять, а за його плечима вже 105 країн. Можливо, саме в цей момент він планує свою наступну подорож, або навіть замовляє квиток онлайн.

"Багато людей, коли чують цифру 100, вони думають: "О Боже! Це щось абсолютно нереальне". Але це є ніщо інше, ніж сукупність послідовних кроків: один, два, три, чотири, п’ять і так поїхало далі, – розповів тревел-блогер Орест Зуб. – Тобто я хочу показати власним прикладом, що ідучи за мрією, можна реалізувати будь-який амбітний план".

Читайте також:  Дмитро Комаров в Ужгороді: як проходила зустріч із відомим телемандрівником

Кожна зустріч блогера з мандрівниками передбачає обмін не тільки крутими враженнями, а й корисними порадами. Одним із питань, які найчастіше турбують охочих побачити світ, є саме витрати в подорожах.

"Якщо навіть мене люди питають як зекономити, як заробити, різні речі фінансові, я притримують того, що краще нехай мандрівка буде коротшою, але більш наповненою вражень у тих умовах, коли дасть людині більше можливостей розкритися, так, і більш себе вільно почувати, ніж на місяць часу, коли людина буде трястись над кожною копійкою", – вважає Орест Зуб.

Докладніше про цікаву зустріч – у сюжеті.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів