Життя   • 12 квітня 2018 року, 10:23777

Школярі Мукачева відправляться на триденні навчально-польові збори

Школярі Мукачева відправляться на триденні навчально-польові збори

25-27 квітня 2018 року з учнями 11 класів загальноосвітніх шкіл пройдуть навчально-польові збори (заняття у лікувальному закладі) за рахунок часу, відведеного на предмет «Захист Вітчизни».

Школярі відвідають військову частину А-1556 (для юнаків) по темах: "Озброєння та військова техніка", "Організація життєдіяльності ЗС України" і "Тактична підготовка", – йдеться у повідомленні управлінн освіти, молоді та спорту міськвиконкому.

Юнаки пройдуть підсумкові заняття по стройовій підготовці, загальновійськових статутах, фізичній підготовці по місцю навчання, а також для них будуть проведені вправи бойовими набоями із автомата Калашникова.

Дівчата будуть проходити заняття з медико-санітарної підготовки. У цьому їм допоможуть лікарі ЦРЛ, представники Червоного Хреста та медична частина А-1556.

Зазначимо, що збори проводяться з метою покращення допризовної підготовки молоді та вдосконалення форм і методів військово-патріотичного виховання допризовної і призовної молоді, закріплення знань і навичок, набутих учнями на заняттях з предмету "Захист Вітчизни", а також в зв’язку з проведенням місячника оборонно-масової роботи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів