Життя   • 12 квітня 2018 року, 12:08824

Цього тижня у Мукачівському районі відбудеться суботник

Цього тижня у Мукачівському районі відбудеться суботник

Відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая № 153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів», на Мукачівщині проведуть загальний суботник. Екологічна акція відбудеться у суботу, 14 квітня.

Координує підготовку до проведення дня благоустрою в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який провів вчора, 11 квітня, організаційну нараду за участю керівників структурних підрозділів РДП, служб та відомств району.

Під час наради було закріплено об’єм робіт за відповідними структурними підрозділами або службами району, узгоджено графіки вивезення сміття до полігону.

Загальний об’єм робіт територіально розподілено за чотирма напрямками: Іршавським, Чопським, Свалявським, Берегівським.

Органам місцевого самоврядування також пропонується долучитися до дня благоустрою та привести у належний стан населені пункти й території, прилеглі до них.

Зазначалося, що спільно з МУВГ, філіями ДП «Мукачівський райавтодор», «Мукачівська ДЕД», ТзОВ «Техно-Буд-Центр», Мукачівської дім станцією колії Львівської залізниці забезпечити впорядкування прибережних смуг і русел водних об’єктів, придорожній та прирейкових смуг з очищенням їх від сміття, побутових та виробничих відходів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів