Життя   • 12 квітня 2018 року, 16:04277 ВІДЕО

Закарпатська митниця похвалилась ефективністю своєї роботи

Закарпатську митницю називають найширшими західними воротами України. Бо розташована на стику кордонів з чотирма країнами Євросоюзу – Угорщини, Словаччини, Румунії та Польщі. У  зоні її діяльності 19 міжнародних пунктів пропуску.

Ця митниця хвалиться ефективністю своєї роботи. Торік перевиконала план надходжень та зборів до державного бюджету на чверть. У цьому році працює ще краще, за перші 2 місяці митники зібрали вже удвічі більше податків, ніж за аналогічний період 2017 року.

Пункт пропуску Тиса на українсько-угорському кордоні – найбільший на Закарпатті. Щодня його проходять майже 4,5 тис людей. І черг тут майже немає.

Пропускна спроможність Тиси – 5 тис осіб на добу, 2 тис легковиків і 500 вантажівок. Та кажуть, так було не завжди. Раніше були черги, затримки. Допомогла модернізація пункту. А також, нові правила ввезення товарів з-за кордону.

З 1 січня без мита можна ввозити продукції лише на 150 євро вагою до 50 кг. На митниці кажуть, через це фактично зникли "човники", а вони становили чверть усього пасажиропотоку. Майже немає черг і з легковиків. У кожній смузі очікують по 2-3 машини.

Більше – у відеосюжеті ICTV.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів