Життя   • 13 квітня 2018 року, 09:55862 ВІДЕО

Пікет під стінами банку у Мукачеві: продовження історії

"VS bank" знову у центрі уваги. Більше місяця тому сховища установи пограбували, люди втратили свої заощадження, а коли їм повернуть гроші – на це питання досі нема відповідей.

Як уже писало інтернет-видання "PMG.ua", постраждалі у цій ситуації вчора влаштували акцію протесту і вимагають повернення коштів у найкоротші терміни. Люди кажуть, від моменту пограбування банк ніякої компенсації не сплатив. За їхніми словами, є ймовірність, що таким чином просто тягнуть час.

А річ у тім, що існує два види вкладів в банку. Перший – депозит. Тоді частина цього вкладу в розмірі до 200 тисяч гривень гарантується Фондом гарантування вкладів наслення.

Читайте також:  "ВіЕс Банк" пропонує один мільйон гривень за інформацію, яка допоможе розкрити пограбування банку у Мукачеві

Також є послуга, яка називається "оренда сейфів". У цьому випадку банк не знає тієї суми, яку люди зберігали у комірках. Ось він – основний юридичний момент. Про це заявив людям керівник роздрібного бізнесу "VS bank" Олексій Столяров.

Постраждалі ж кажуть, що представники банку спілкуватися із людьми не хочуть. Проте людей такі відповіді не заспокоюють. Коли їм повернуть гроші – так і не почули. Кажуть, боротимуться до останнього, бо для когось ці кошти були єдиним заощадженням. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів