Життя   • 14 квітня 2018 року, 10:541623

Україна домовилася про безвіз із ще двома країнами

Україна домовилася про безвіз із ще двома країнами

Директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев заявив, що українське дипломатичне відомство досягло домовленості про безвізовий режим з двома країнами Південної Америки – Уругваєм і Перу.

Дипломат розпочав турне країнами Латинської Америки. Під час зустрічей у Монтевідео (Уругвай) була досягнута домовленість про підписання угоди про безвізовий режим між Уругваєм та Україною.

Формально цей документ ще не підписаний, але домовленість щодо нього узгоджена з керівником міграційної служби, керівництвом МЗС, а також з членами парламенту Уругваю, зазначив Погорельцев.

Читайте також:  Україна підпише безвіз ще з однією країною

"Після узгодження необхідних формальностей для підписання та набрання чинності відповідною двосторонньою Угодою Уругвай стане ще однією країною, куди громадяни України зможуть подорожувати без віз", – пояснив він.

Сергій Погорельцев також повідомив, що найближчим часом буде формалізована домовленість про угоду щодо безвізу з Перу. За словами дипломата, цей документ розширить перелік категорій громадян України, які матимуть право на безвізовий в’їзд до Перу.

Зараз ця країна в односторонньому порядку дозволяє безвізовий в’їзд українцям, що подорожують із метою туризму, але не має такого дозволу для інших категорій, зокрема бізнес-подорожуючих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів