Життя   • 16 квітня 2018 року, 09:01819

На межі Мукачівського та Іршавського районів оновили придорожній знак

Придорожні знаки, як вказують на територіальну межу районів, – важлива частина дорожньої інфраструктури. Побудовані в одній з малих архітектурних форм, знаки служать проїжджим для визначення меж району, виконують функцію вказівників. Мають придорожні вказівники і естетичне навантаження, тому їхній зовнішній вигляд не повинен залишатися поза увагою.

Такої думки дотримуються і керівники двох сусідніх районів: Мукачівського та Іршавського.

Сергій Гайдай спільно зі своїм колегою Олександром Горіним ініціювали та фінансово підтримали відновлення знаку, який визначає межі адміністративних одиниць, – йдеться у повідомленні Мукачівської РДА.

"Чистота узбіч, берегів річок, стан дорожніх знаків, вказівників, – все це є «обличчям» кожного району, області та країни в цілому, – коментує очільник Мукачівщини Сергій Гайдай. – Такі штрихи визначають рівень громадянської свідомості, культури в суспільстві, за ними складають про нас враження і гості з країн ЄС. Тому такі деталі мають і геополітичне значення".

Варто зазначити, що знак оновили в рамках загальної весняної толоки "За чисті узбіччя", яка відбулася по всьому Закарпаттю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів