Життя   • 16 квітня 2018 року, 10:42305

На кордоні зі Словаччиною утворилося значне скупчення автомобілів

Державна прикордонна служба України вживає всі необхідні заходи, аби забезпечити комфортний перетин кордону для людей, які прямують в обидва напрямки кордону.

Зокрема, в період великодніх та поминальних днів у пунктах пропуску, де очікувалося збільшення пасажиро-транспортного руху, співробітники прикордонного відомства задіяли допоміжні наряди та створили додаткові робочі місця.

«Для спрощення та пришвидшення процедур перетинання кордону забезпечено безперервне функціонування «зелених коридорів», визначено додаткові смуги руху для осіб та транспортних засобів», – запевнили у прес-службі АДПСУ.

Читайте також:  На двох пунктах пропуску на кордоні зі Словаччиною спостерігаються кілометрові черги

Наразі, після закінчення свят, багато людей повертаються до місць свого проживання та роботи. Через це на кордоні, зокрема з країнами ЄС, спостерігається певне накопичення автомобілів. Зараз черги зафіксовані на кордоні зі Словаччиною та Польщею.

Так, скупчення автомобілів у пункті пропуску «Ужгород», що на українсько-словацькому кордоні, складає близько 150 автомобілів. Людей просять врахувати цю інформацію і обирати оптимальні маршрути руху.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів