Життя   • 18 квітня 2018 року, 10:04658

Кір не відступає: одну зі шкіл області закрили на карантин

У вівторок, 17 квітня, в Тячівській райдержадміністрації відбулось засідання протиепідемічної комісії щодо вивчення ситуації із захворюваності на кір в селі Угля та присілку Груники.

Провів засідання голова РДА Василь Дем’янчук за участі першого заступника Михайла Полажинця, членів комісії, та запрошених – головного лікаря Углянської дільничної лікарні Ніни Стан та директора Груниківської ЗОШ І-ІІ ст. Тетяни Зеленько.

Як повідомила керівник навчального закладу Тетяна Зеленько, з початку квітня місяця поточного року зафіксовано 54 випадки тривалого підвищення температури у дітей різного віку, з яких 15 підтверджено захворюваність на кір. З приводу чого дирекція школи звернулася до управління освіти, відділ охорони здоров’я та відповідні органи влади, аби прийняти відповідне рішення.

Читайте також:  Дитина, яка померла від кору, не була щеплена: офіційні подробиці

Що стосується ситуації загалом, то за інформацією головного лікаря Ніни Стан наразі в школі відсутня 31 дитина, у лікарню звернулося 12 осіб, 2 дітей нешкільного віку з ускладненням – пневмонією, направлено в інфекційне відділення райлікарні, 10 дітей проходять лікування вдома.

Як повідомили у прес-службі Тячівської райдержадміністрації, така кількість хворих за один місяць свідчить про різке погіршення ситуації щодо захворюваності на кір і розцінюється як спалах цієї інфекції. Голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук запропонував з метою попередження розповсюдження кору та для зменшення контактів між дітьми в можливий інкубаційний період призупинити навчання в Груниківській школі на тиждень з 18 по 23 квітня (понеділок) включно.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів