Життя   • 25 квітня 2018 року, 09:15276 ВІДЕО

На Виноградівщині люди перекривали дорогу

Цілими днями, без упину, вщент розбитою вулицею у селі Веряця, що на Виноградівщині, проїжджають сотні вантажних автомобілів, змушуючи селян дихати не повітрям, а суцільною пилюкою. І як би дивно не звучало, ця дорога, на якій нема жодного метру асфальтового покриття, веде до кар’єру ДП «Закарпатський облавтодор».

Вулицю Карпатської Січі її жителі перекривають далеко не вперше. Щоразу намагаються привернути увагу на одну й ту ж саму проблему. Однак, роки ідуть, вантажівки їздять, а люди й далі продовжують дихати пилюкою. Так триває вже близько тридцяти років.

Читайте також:  На Ужгородщині люди перекрили трасу "Київ-Чоп"

Та пил через поганий стан дороги – не найстрашніше з чим доводиться миритися, кажуть селяни. Через гірничі роботи майже по всій вулиці в колодязях зникла вода, почав висихати місцевий ліс. А щодо стану здоров’я, то туберкульоз, онкологічні захворювання та проблеми з серцем вже стали нормою для місцевих жителів.

Про намір в черговий раз перекривати дорогу селяни повідомили ще за два тижні, звернувшись із заявою до директорів ДП «Закарпатський облавтодор», ЗП «Королівський кар’єр» та голови Виноградівської РДА. І якщо перші двоє заяву вирішили проігнорувати, очільник району на місце перекриття прибув, вимоги людей вислухав. Більше – у сюжеті «М-студіо».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів