Життя   • 26 квітня 2018 року, 11:081035

У Мукачеві із травня практично вдвічі зросте тариф на водопостачання

З травня в Мукачеві встановили тариф на водопостачання та водовідведення з врахуванням рентабельності підприємства 5%.

При цьому і після підвищення тарифів за воду містяни платитимуть менше, ніж в інших міста області. Також майже 40% населення міста отримуватимуть субсидії на оплату з водопостачання та водовідведення, – йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради.

Наразі тариф на воду в місті вдвічі нижчий, ніж в середньому по області. Новий тариф економічно обгрунтований і передбачає рентабельність підприємства на рівні 5%. Діючий тариф становить 10 грн 58 коп. Він розрахований з мінімальної зарплати 1460 грн, палива – 18 грн, електрики – 1 грн 50 коп. Але тариф вже давно не відповідає реальним економічним показникам, тому його й було переглянуто. За словами керівника ММКП «Мукачівводоканал» Ігоря Федорняка тарифи затверджено згідно з чинниками, які діють тепер, а саме: мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, паливо – 26–27 грн, електроенергія – 2 грн 63 коп. Відтак собівартість видобутку та подачі води населенню вийшла близько 19 грн. Новий тариф дозволить пришвидшить реалізацію проекту з цілодобового водопостачання. Наразі в місті загальна кількість вулиць з централізованим водопостачанням – 280, з них 189 вулиць з цілодобовим водопостачанням, що становить 68%.

З 1 травня вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 18,75 гривень за метр кубічний. Вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води з використання внутрішньобудинкових систем – 19,66 гривень за метр кубічний.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua