Життя   • 27 квітня 2018 року, 13:13567

Завтра поліція переходить на посилений варіант несення служби

Завтра поліція переходить на посилений варіант несення служби

Сьогодні, 27 квітня, начальник ГУНП в Закарпатській області Роман Стефанишин та його заступник Яярослав Лебович поспілкувалися з журналістами краю та розповіли, як правоохоронці забезпечуватимуть публічний порядок в краї.

Під час брифінгу керівництво поліції наголосило, що підготовлено відповідне доручення, яким передбачено роботу посилених груп документування та слідчо-оперативних груп, а також постійну готовність до роботи вибухотехнічної групи та кінологічного центру ГУНП. Як зазначили у відділі комункації поліції Закарпатської області, з 28 квітня поліція переходить на посилений варіант несення служби.

Ярослав Лебович відмітив, що на стаціонарних блокпостах при в’їзді в область посилено несення служби та переглянуто розстановку усіх нарядів, крім цього, створені постійно діючі групи швидкого реагування, до їх складу входитимуть співробітники роти поліції особливого призначення ГУНП.

1 і 2 травня, за наявною інформацією, проведення масових заходів на території області не заплановано. З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня в області попередньо відбудеться 11 масових заходів поблизу пам’ятних меморіалів.

Роман Стефанишин відзначив, що зараз на території Закарпаття анонсовані лише мистецько-культурні заходи. Очільник поліції краю наголосив, що питання безпеки громадян під час травневих свят перебуває на особливому контролі у керівництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів