Життя   • 30 квітня 2018 року, 16:347629

В Україні офіційно закінчили АТО

Президент України Петро Порошенко офіційно оголосив про закінчення Антитерористичної операції на Донбасі, яка тривала чотири роки. На заміну їй прийшла Операція Об’єднаних сил.

Про це очільник держави оголосив на засіданні військового керівництва держави.

"Згідно Наказу з 14.00 30 квітня 2018 року розпочати операцію Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій і Луганській областях, відповідно до плану операції Об’єднаних сил", – заявив Порошенко.

Крім того, він підписав Наказ Верховного Головнокомандувача "Про затвердження положення про об’єднаний оперативний штаб ЗСУ".

Читайте також:  У зоні АТО загинув молодий хлопець із Мукачівщини

"Впевнений в тому, що це не просто зміна формату. Це нові можливості захисту української території, українських громадян. Ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше земля окупованого Донбасу повернулася під суверенітет України, а для сотень тисяч, мільйонів тимчасово переміщених осіб, які змушені були покинути донецьку та луганську землі, ми створимо умови для того, щоб вони якнайшвидше повернулися і відновили нормальне життя на Донбасі", – підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави подякував Командувачу АТО Михайлу Забродському "за блискуче виконання завдань" і передав управління Командувачу Об’єднаних сил, генералу Сергію Наєву. "АТО закінчено", – підкреслив Верховний Головнокомандувач.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів