Життя   • 1 травня 2018 року, 07:542925

Замок Сент-Міклош у Чинадієві відвідає королівське подружжя з Австрії

Замок Сент-Міклош у Чинадієві відвідає королівське подружжя з Австрії

Шандор та Герта Маргарет Габсбург-Лотринген – королівське подружжя з Австрії – відвідають замок Сент-Міклош, що в смт. Чинадієво Мукачівського району.

Королівський візит до замку кохання відбудеться 4 травня 2018 року, його мета – відкриття пам’ятника «Полум’я миру». Про це повідомив господар замку пан Йосип Бартош.

Як зазначив пан Йосип, високоповажна делегація на чолі із засновницею і президентом асоціації "Полум’я миру" (The Flame of Peace), послом миру, її імператорською високість пані Гертою Маргарет Габсбург-Лотринген, – складатиметься з 35 представників асоціації. Члени делегації очолюють осередки асоціації в різних країнах Європи, зокрема: Австрії, Німеччині, Угорщині.

Читайте також:  В Чинадієві відбудеться квітковий фестиваль "Кохання в Сент-Міклош"

Відтак, вже зовсім скоро символ миру стане невід’ємною частиною замку Сент-Міклош, що є потужним культурно-митецьким центром, де відбуваються різноманітні заходи, пленери, виставки, фестивалі.

Початок урочистого відкриття пам’ятника «Полум’я миру» о 10.00 год.

Довідково:

Шандор і Грета Маргарет Габсбурги-Лотрінґен не тільки великосвітські особи королівського роду, а й діяльні миротворці. Кілька років тому нащадки великої імперії створили асоціацію з просування миру The Flame of Peace. Це некомерційна організація, яка не має ні політичних, ні релігійних союзників.

Символ асоціації The Flame of Peace – «Полум’я Миру» виготовляють з горіхового дерева і встановлють на підставку з каменю. Дерево символізує мужність, силу, тепло, красу, камінь – твердість, стійкість і непохитність. З народження людства ці символи і їх значення і мали величезне значення. Дерево і камінь є матеріалами, які накопичують і поширюють енергію протягом дуже довгого часу. Ці матеріали можна знайти на кожному континенті світу. Мистецтво об’єднує, наводить мости і усуває кордони. Це універсальна мова, що не залежить ні від яких обставин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів