Життя   • 4 травня 2018 року, 13:4311236 ФОТОФАКТ

Мукачівці скаржаться на жінку, яка плює на перехожих. Місцеві чиновники кажуть, що не можуть нічим допомогти

Мукачівці скаржаться на жінку, яка плює на перехожих. Місцеві чиновники кажуть, що не можуть нічим допомогти

Нещодавно на вулицях Мукачева з’ялася жінка в інвалідному візку, яка ображає перехожих та плює на людей. Мукачівців обурює неадекватна поведінка цієї жінки.

Містяни вже неодноразово писали про це у соцмережах і зверталися до поліції. 

Як з’ясувалося, ця жінка впродовж тривалого часу перебувала в Угорщині. Торік, місцева міграційна служба поновила їй паспорт громадянина України з відміткою "без місця реєстрації".

В Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради після обурення містян вирішили прокоментувати цю ситуацію. Як зазначили в управлінні, вони не мають повноважень та законних підстав втручатися в ситуацію і вживати заходів щодо влаштування жінки в інтернат.

Читайте також:  Жителі Берегова скаржаться на неадекватну поведінку жінки-візочниці

"Попри пересування у візку, це молода працездатна жінка, яка може ходити. У неї є близькі родичі. Фахівці УПСЗН ще в лютому 2018 року розшукали рідного брата жінки. Утім, чоловік зрікся її і не висловив бажання спілкуватися", – йдеться в повідомленні Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міськради.

Також у відомстві зазначили, що в поліції є офіційно зареєстровані скарги на поведінку цієї особи. "Це дозволить вжити певних заходів щодо притягнення її до адміністративної відповідальності. Примусово позбавити волі й ізолювати особу без вагомих на те підстав, чи піддати примусрвому медичному обстеженню – заборонено чинним законодавством України, – йдеться у повідомленні. – Наголошуємо, що ця жінка – працездатна і вміє самостійно пересуватися. Крім того, у неї є близькі родичі, які мають певну відповідальність за її дії".

Зазначимо, що містян така позиція відомства дуже здивувала. Вони активно коментують допис Управління праці та соціального захисту населення у Фейсбуці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів