Життя   • 4 травня 2018 року, 13:4310894 ФОТОФАКТ

Мукачівці скаржаться на жінку, яка плює на перехожих. Місцеві чиновники кажуть, що не можуть нічим допомогти

Нещодавно на вулицях Мукачева з’ялася жінка в інвалідному візку, яка ображає перехожих та плює на людей. Мукачівців обурює неадекватна поведінка цієї жінки.

Містяни вже неодноразово писали про це у соцмережах і зверталися до поліції. 

Як з’ясувалося, ця жінка впродовж тривалого часу перебувала в Угорщині. Торік, місцева міграційна служба поновила їй паспорт громадянина України з відміткою "без місця реєстрації".

В Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради після обурення містян вирішили прокоментувати цю ситуацію. Як зазначили в управлінні, вони не мають повноважень та законних підстав втручатися в ситуацію і вживати заходів щодо влаштування жінки в інтернат.

Читайте також:  Жителі Берегова скаржаться на неадекватну поведінку жінки-візочниці

"Попри пересування у візку, це молода працездатна жінка, яка може ходити. У неї є близькі родичі. Фахівці УПСЗН ще в лютому 2018 року розшукали рідного брата жінки. Утім, чоловік зрікся її і не висловив бажання спілкуватися", – йдеться в повідомленні Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міськради.

Також у відомстві зазначили, що в поліції є офіційно зареєстровані скарги на поведінку цієї особи. "Це дозволить вжити певних заходів щодо притягнення її до адміністративної відповідальності. Примусово позбавити волі й ізолювати особу без вагомих на те підстав, чи піддати примусрвому медичному обстеженню – заборонено чинним законодавством України, – йдеться у повідомленні. – Наголошуємо, що ця жінка – працездатна і вміє самостійно пересуватися. Крім того, у неї є близькі родичі, які мають певну відповідальність за її дії".

Зазначимо, що містян така позиція відомства дуже здивувала. Вони активно коментують допис Управління праці та соціального захисту населення у Фейсбуці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua