Життя   • 10 травня 2018 року, 10:40502

Незабаром у Мукачеві може з’явитися мурал. Наразі шукають художників

У Мукачеві оголошується конкурс на краще рішення художнього оформлення торцевої стіни будівлі по вул. Бєляєва Павла космонавта,7. Реєструватися та подавати роботи можна до 28 травня.

Замовником робіт є Химинець Ірина Василівна (власниця частини будівлі) за підтримки Мукачівської міської ради в особі відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури.

Організатори конкурсу будуть раді бачити в зображенні стилізовані образи пов’язані з містом над Латорицею. Учасники конкурсу за бажанням можуть зробити відповідні до ідеї муралу ескізні пропозиції.

До участі у конкурсі запрошуються художники, що працюють у будь-якій техніці. Попередній досвід створення зображень саме в формі муралу не є обов’язковим. На етапі реєстрації на конкурс потенційні конкурсанти подають зображення своїх попередніх робіт образотворчого мистецтва.

Як зазначили в Управлінні комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради, переможець отримує замовлення та можливість реалізації проекту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів