Життя   • 15 травня 2018 року, 08:201232

У Мукачівській РДА назвали суму збитків від жахливого зсуву ґрунту в Кольчині

У Мукачівській РДА назвали суму збитків від жахливого зсуву ґрунту в Кольчині

На позачерговому засіданні районної комісії з ТЕБ на НС прийнято важливі рішення стосовно ліквідації наслідків зсуву ґрунту, що стався в смт. Кольчино, та фінансової компенсації постраждалим.

Нагадаємо, близько 9 години 10 травня, потік земляної маси зруйнував два будинки, пошкодив третій. Надзвичайна ситуація трапилася в смт. Кольчино, по вул. Фрідєшівській. Якщо в одному з будинків ніхто не проживав, то в двох інших мешкали люди.

На щастя, внаслідок інциденту, постраждалих немає.

Про рішення, затверджені на комісії з ТЕБ та НС розповів очільник району Сергій Гайдай під час короткого брифінгу з журналістами:

«Комісія прийняла важливі рішення, які дозволять вжити заходів, щоб допомогти постраждалим мешканцям Кольчина, – зазначає Сергій Гайдай, – по-перше, комісія визнала пошкоджене житло ( вул. Фрідєшівська, № 117А) непридатним до проживання. В обох випадках зруйнованого та пошкодженого будинку прийнято рішення про відселення людей.

По-друге, обраховано суму збитків, яка в загальному склала 1 750,000 грн.

По-третє, продовжується постійний моніторинг місця подій щодо ймовірності повторного зсуву ґрунту та проводяться додаткові консультації зі спеціалізованими підприємствами щодо подальших заходів, які попередять повторення інциденту».

Читайте також:  У Кольчині відновили газопостачання на вулиці, де стався зсув грунту

Голова адміністрації зазначив, що фінансування грошової компенсації очікується з обласного бюджету. Цьому передуватиме клопотання на відповідні служби та постійну депутатську комісію, а відтак, питання розглянуть крайові обранці.

«Про заходи, спрямовані на усунення наслідків зсуву ґрунту та попередження нового проінформований голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який сприятиме якнайшвидшому вирішенню питання про виділення грошової компенсації, – наголосив Сергій Володимирович».

Наразі постраждалі мешканці вулиці Фрідєшівської проживають у родичів.

«Найголовніше в цій ситуації – допомогти людям, які втратили все своє майно та дах над головою, – наголошує Сергій Гайдай, – тому спільно з керівництвом області та за підтримки депутатського корпусу облради зробимо все, щоб повернути життя родин у нормальне русло».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів