Життя   • 17 травня 2018 року, 08:28571

Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини"

Майже півтори сотні дітей віком від 6 до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей з різних куточків Закарпаття взяли участь у п’ятнадцятому обласному фестивалі-конкурсі «Таланти багатодітної родини», що відбувся в Ужгороді. Цьогоріч конкурс проходив у номінаціях: «музичне виконання», «вокальне мистецтво», «художнє слово», «хореографічне мистецтво», «оригінальний жанр», «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

За результатами визначено переможців:

У номінації «Інструментальне виконання»

Лауреат І ступеня – Орос Володимир (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона)

Лауреат І ступеня – Мандзюк Юлія (Свалявська дитяча школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Поп Анна (Білківська дитяча школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Рябінчак Назарій (Нижньоворітська дитяча музична школа)

Лауреат ІІІ ступеня – Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)

У номінації «вокальне мистецтво»

Лауреат І ступеня – Тороні Юліана (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)

Лауреат І ступеня – Шпеник Катерина (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона)

Лауреат ІІ ступеня – Вокальний дует у складі: Гнаткович Евніки та Гнаткович Даніели (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Лауреат ІІ ступеня – Павлючок Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)

Лауреат ІІІ ступеня – Андрушек Олеся (вокальна студія «Камертон» м.Перечин)

Лауреат ІІІ ступеня – Райчинець Софія (Воловецька дитяча школа мистецтв)

У номінації «художнє слово»

Лауреат І ступеня – Павлюк Марія (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Лауреат ІІ ступеня – Васьовчик Михайло (Будинок культури с. Великий Раковець)

Лауреат ІІ ступеня – Міськова Анастасія (Ужгородська дитяча школа мистецтв)

У номінації «хореографічне мистецтво»

Лауреат І ступеня – Якимець Анна (Берегівський міський будинок культури)

Лауреат ІІ ступеня – Гуляна Світлана (Іршавський міський центр позашкільної освіти)

Лауреат ІІ ступеня – Учні 7 класу хореографічного відділення Ужгородської дитячої школи мистецтв

У номінації «образотворче мистецтво»

Лауреат І ступеня – Легеза Вікторія (Середнянська дитяча школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Григулька Мирослава (Драгівська дитяча школа мистецтв)

Лауреат ІІ ступеня – Лакатош Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)

Лауреат ІІІ ступеня – Микита Діана (Ільницька дитяча школа мистецтв)

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

Лауреат І ступеня – Черній Данило (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»)

Лауреат ІІ ступеня – Данко Аліна (Хустський районний центр позашкільної роботи)

Лауреат ІІ ступеня – Башані Маркос (Коритнянська ЗОШ)

Лауреат ІІІ ступеня – Леньо Ярослав (Широківська дитяча школа мистецтв)

Переможці отримали грамоти та подарунки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua