Як військові, які захищали донецький аеропорт, насміхалися над проросійськими бойовиками за допомогою закарпатського діалекту

Життя  17 травня 2018 року, 14:33 987

Захисник донецького аеропорту і глава Всеукраїнського союзу учасників бойових дій в АТО "Побратими України" Микола Міньо в інтерв’ю одному із видань розповів, як його перемовини із побратимами на закарпатському діалекті російські окупанти сприйняли за "іноземну мову". 

Військові, які захищали донецький аеропорт, насміхалися над проросійськими бойовиками за допомогою закарпатського діалекту. Про це в інтерв’ю розповів захисник донецького аеропорту і глава Всеукраїнського союзу учасників бойових дій в АТО "Побратими України" Микола Міньо.

Він зазначив, що донецький аеропорт захищали добре підготовлені військові.

"Вдень обстріли були незначними. Був час підготуватися до вечірнього бою, підготувати зброю, продумати тактику і навіть потролити росіян. Вони слухали наші розмови, а ми перемовлялися по мобілках зі своїми земляками на закарпатському діалекті. У терміналі був Вітя, на радіолокаційній станції – Коля, а зі мною в башті – Вінні Пух і Дід. Росіяни нічого не могли зрозуміти з наших розмов і вирішили, що в ДАП зайшли іноземці. Тоді-то і поповз по Донецьку слух, що в аеропорт приїхали натовці. Ми про це дізналися пізніше. Від душі посміялись", – сказав Міньо.

Джерело: Гордон
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0