Життя   • 18 травня 2018 року, 16:024117

В одному з районів Закарпаття назріває серйозний конфлікт

Цієї весни спостерігається активність любителів джипінгу. На джипах, квадрациклах, мотоциклах вони нерідко з’їжджають з доріг загального користування, прямуючи у ліс, на полонини чи інші ділянки в пошуки екстриму.

Прикро, що це явище набуває поширення навіть у межах природно-заповідного фонду. Такими діями екстримали завдають шкоди довкіллю і приватним ділянкам. Місцеві жителі звертаються до НПП «Синевир» із проханням заборонити їзду джипів, квадрациклів та іншої техніки поза дорогами загального користування. Серед селян назріває бунт проти екстрималів. Горяни у розпачі і гніві.

Читайте також:  Конфлікт у Мукачеві: муніципали проти підприємців

«Власне, ніхто й не дозволяв джиперам їздити скрізь, куди їм заманеться. У цьому питанні служба державної охорони ПЗФ принципова і чітко контролює ситуацію, стає не перешкоді безчинству. Водночас працівники парку стикнулися з погрозами з боку екстрималів, які прикриваються посвідченнями різних органів, мовляв це їм дозволяє їздити скрізь. Користуючись службовими посвідченнями депутатів і правоохоронних органів, джипери дозволяють собі не лише погрожувати, зверхньо і некоректно поводитися з працівниками служби державної охорони ПЗФ, але й вдаються до фізичних дій супроти відповідальних працівників, – повідомляють у нацпарку парк «Синевир». – Це неприпустимо. Національний природний парк «Синевир» стурбований такою ситуацією, яка є кричущим порушенням Закону України з боку представників від владних органів України. Водночас, ситуація, що складається, може викликати гнів місцевих жителів супроти порушників закону, які на джипах шкодять поля селян, де вони важко трудяться у гірських умовах. Такий гнів може мати свої негативні наслідки».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів