Життя   • 21 травня 2018 року, 12:31922

Студентка факультету туризму та МК у складі ГК "Карпати" отримала командну перемогу у фіналі Кубка України з гандболу

Студентка факультету туризму та МК у складі ГК "Карпати" отримала командну перемогу у фіналі Кубка України з гандболу

20 травня у фіналі Кубка України з гандболу ГК «Карпати» (м. Ужгород) переграли ГК «Галичанка» (м. Львів) з рахунком 28:24.

Приємно відзначити, що у фінальній грі української гандбольної Суперліги у складі команди грала студентка першого курсу денної форми навчання напряму готельно-ресторанна справа – Софія Безрукова, інформує кафедра туристичної інфраструктури та сервісу УжНУ.

Софія родом із Запоріжжя, де у середній школі почала займатися цим видом спорту. Згодом, після закінчення школи, з 1 липня 2017 р. спортивну кар’єру професійно продовжила у складі відомого ужгородського гандбольного клубу «Карпати» на позиції розігруючої під №22 та одночасно розпочала навчатися в Ужгородському національному університеті на факультеті туризму та міжнародних комунікацій. У березні 2018 р. стала гравцем Національної молодіжної збірної України з гандболу.

Колектив факультету і кафедри туристичної інфраструктури і сервісу вітає Софію з перемогою, бажає їй подальшого спортивного успіху та наснаги у навчанні, а її тренеру Борису Петровському і команді майбутніх перемог!

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів