Життя   • 22 травня 2018 року, 08:161597 ВІДЕО

У Чинадієві відбудеться фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"

У Чинадієві відбудеться фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"

У селищі Чинадієво на Мукачівщині, у замку Сент-Міклош, відбудеться Міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». На заході проводитимуться видовищні лицарські бої на мечах, відбудуться кінні виступи, лунатиме автентична музика.

Гостей свята частуватимуть смачними стравами за старовинними рецептами. Фестиваль матиме і благодійну складову – працюватимуть волонтери "Руху підтримки закарпатських військових".

Юрій Славік, організатор фестивалю, відзначив: "Цьогоріч фестиваль вже відбуватиметься всьоме. Це, знову ж таки, він отримає статус міжнародного, оскільки до нас приїжджають учасники із Угорщини та Словаччини. Ну і, звичайно, це всі регіони України будуть представлені різноплановими учасниками: лицарями, театральними колективами, танцювальними колективами, музичними колективами. Всіх їх об’єднує любов до Середньовіччя, любов до пригод.

Власне, 25-27 травня відбуватиметься фестиваль. І розпочнеться він вже в п’ятницю, о 15.00 і триватиме майже до півночі. Також передбачені вже в п’ятницю в нас лицарські події, невеличкий концерт, вогняне шоу ввечері, яке буде кульмінацією всього дня.

Ну, а урочисте відкриття фестивалю відбуватиметься вже традиційно в суботу, 26 травня, о 12 годині. І програма буде насичена саме в цей день і триватиме до самого ранку, оскільки офіційна така частина закривається опівночі, знову ж таки, потужним концертом колективів із Угорщини і України, і досить-таки масштабним вогняним шоу. Після цього, все це плавно перейде у таку літературну частину, яка називається у нас «бардватри». Біля вогнища молоді барди, поети будуть декламувати вірші на середньовічну тематику.

Ну, і в неділю о 12 годині в нас розпочнеться вже 3-й, завершальний день нашого дійства і триватиме десь до 18.00-19.00. Також в програмі передбачено масові лицарські бої, лицарські турніри в номінації «Щит», «Меч», «Профбої». Також цьогоріч знову до нас приїде Каретний двір із міста Львова, який приведе дуже багато коней і вдруге ми спробуємо зробити справжній лицарський турнір, тобто коли два вершники будуть змагатися, спробують вибивати з сідла, так як це було традиційно у Середньовіччі".

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів