Життя   • 23 травня 2018 року, 08:28645

Перша черга строковиків вирушила на охорону держрубежів

Перша черга строковиків вирушила на охорону держрубежів

Вчора вранці у Чопський прикордонний загін повернулись військовослужбовці строкової служби, яких навесні було відправлено на навчання в Оршанецький центр підготовки персоналу Держприкордонслужби. Після базового курсу теоретичної підготовки та практичних тренувань понад сорок юнаків повернулись на Закарпаття, аби протягом півтора років виконувати військовий обов’язок у підрозділах охорони кордону Чопського загону.

Після невеликого відпочинку та додаткових інструктажів молодих воїнів дозабезпечили необхідним безпосередньо в управлінні військової частини. Перед вибуттям на кордон військовий капелан Чопського прикордонного загону протоієрей Сергій Ємець дав юнакам духовну настанову та звершив молебень на закликання допомоги Святого Духа перед початком служби. Сповнені сил та ентузіазму, новоприбулі прикордонники вибули у підрозділи, де уже незабаром стануть на охорону державних рубежів, – інформує прес-служба Чопського прикордонного загону.

Сьогодні у Чопський загін прибуде ще одна хвиля військовослужбовців-строковиків з Кінологічного навчального центру. Також сьогодні в Закарпатському обласному військкоматі відбудуться урочисті проводи призовників, які вирушать у навчальні центри Держприкордонслужби і згодом долучаться до почесної справи охорони кордонів нашої держави.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів