Життя   • 24 травня 2018 року, 12:2410074

Балога хоче об’єднати Мукачево із вісьмома ближніми селами в громаду

Балога хоче об’єднати Мукачево із вісьмома ближніми селами в громаду

Мукачево пропонує навколишнім селам долучитися до створення громади. Відповідне звернення депутатів міської ради до сільських та селищних голів та рад щодо реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» сьогодні на сесії ініціював міський голова Андрій Балога. 

Звернення направлено до голів та депутатів Лавківської, Ключарківської, Верхньокоропецької, Новодавидківської, Шенборнської, Павшинської, Івановецької сільських рад та Кольчинської селищної ради, – інформує Мукачівська міськрада.

За словами міського голови наразі більшість мешканців прилеглих сіл працюють в Мукачеві, медичні послуги мешканці цих сіл отримують в місті, їх діти відвідують в тому числі й садочки та школи міста. «Тобто фактично мешканці цих сіл вже є представниками громади Мукачева, а процес приєднання юридично зафіксує цей статус», – констатує мер. Як зазначає міський голова звернення скеровано до восьми навколишніх сіл, але влада міста готова до діалогу й з іншими сільськими радами району.

У відповідності до статей останньої редакції Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", територіальна громада міста Мукачево, як міста обласного значення, визнана спроможною об’єднаною територіальною громадою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів