Життя   • 30 травня 2018 року, 16:57550

В області зменшився рівень підліткової злочинності

В області нині мешкає понад 2 тисячі дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, більшість з них – 85% – охоплені сімейними формами виховання. Щороку зменшується кількість дітей, які перебувають в інтернатах.

У 2013-му таких було більше чотирьох сотень, нині ж – двісті п’ятдесят. В краї діють 49 дитячих будинків сімейного типу та 59 прийомних родин, де виховуються майже чотири сотні дітей. Про це під час брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА повідомила начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Світлана Якімеліна.

Цифри за результатами першого кварталу вказують, в області на 25% зменшився рівень підліткової злочинності порівняно з відповідним періодом минулого року (з 128 до 96 злочинів). Водночас в області фахівці спостерігають тенденцію до зростання кількості дітей, які перебувають на обліку з приводу жорстокого поводження, а також тих, що проживають у неспроможних родинах.

На обліку відповідних служб сьогодні перебуває 25 дітей, які систематично самовільно залишають місце постійного проживання. З початку року до поліції надійшло 68 заяв від закарпатців щодо зникнення та розшуку дітей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів