Життя   • 2 червня 2018 року, 19:401165 ФОТО, ВІДЕО

Роль громадських організацій в консолідації українського суспільства обговорювали в Мукачеві

Захід мав масштабний характер, до нього було залучено чомало експертів фаху

На шляху до правової держави та відповідального громадського суспільства, в місті Мукачево в суботу, відбувся захід, який можливо назвати за своєю масштабністю грандіознім і визначальним, одним з ключових для суспільно-політичного життя не тільки міста, а й краю.

Зібралися представники ділових та фінансових кіл, правознавці, представники громадських організацій експерти з питань розвитку українського суспільства, міжнародних відносин, блогосфери та інформаційних технологій для того, щоб узгодити консолідовану позицію та спільні дії.

Особливу увагу звернули на налаштованість громадських організацій по-справжньому патріотично та відповідально сприяти розвитку України як незалежної у всіх відношеннях, самостійної правової країни.

Взагалі захід мав масштабний характер, до нього було залучено чомало експертів фаху.

Зокрема, екс-Голова закарпатської ОДПІ генерал лейтенант податкової служби-Марта Волощук, почесний консул України в Чехії заслужений юрист України – Ігор Дір, Голова ради адвокатів – Олексій Фазекош, Голова обласної асоціації аудиторів-Юлія Кілару, Перший заступник Голови мукачівської міськрайонної спілки підприємців – Ігор Капітан, Голова громадської організації «Красуня Закарпаття» – Наталія Ворона та інші. Як наголосили в своїх виступах виступаючі, роль громадських організацій в процесі державотворення переоцінити важко, адже на базі саме її діяльності формується громадянське суспільство.

Учасників заходу привітав вітальною телеграмою Президент спілки адвокатів України голова вищої кваліфікаційної комісії адвокатури – Олександр Дроздов. Перед учасниками виступив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів