Цього тижня на Закарпаття приїде Марина Порошенко

Життя  6 червня 2018 року, 09:49 3878

4 червня – у День національної єдності з міста Будапешт стартував 500-кілометровий благодійний забіг, мате якого є подвійною: привернути увагу до важливості здавання крові, одночасно зібрати допомогу для новоствореного Центру медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла у закарпатському селі Ратівці, що в  Ужгородському районі.

Акція проходить під Головним патронатом д-р Герцег Аніти, дружини Президента Угорщини, до котрої для зустрічі на фініші учасників забігу приєднається пані Марина Порошенко, дружина Президента України. Про це повідомляє Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород.

8 червня забіг прибуває на угорсько-український кордон у м. Загонь, після перетину кордону долає останні 30 км дистанції до ратівецького дитячого будинку ім. Святого Михайла. На території цього католицького дитячого будинку сімейного типу нещодавно збудовано Центр медико-соціальної реабілітації ім. Святого Михайла, в якому розвиватимуть закарпатських дітей-сиріт.

До акції долучилися лікарі двох лікарень м. Будапешта, а саме лікарні ім. Святого Франциска та дитячої лікарні Бетесда. Команди лікарів цих лікарень на наступний день після фінішування забігу у перший робочий день центру проведуть реабілітаційне та кардіологічне обстеження дітей.

Програма заходу

8 червня, п՚ятниця:

10:55 – угорські учасники забігу перетинають кордон на КПП Загонь-Чоп;

11:15 – до угорських бігунів приєднуються українські ультра бігуни і разом вирушають на Ратівці;

Читайте також:  Як вчора ввечері в Ужгороді готувалися до приїзду дружини Порошенка

приблизно о 14:45 пані Герцег Аніта та пані Марина Порошенко прибувають у дитячий будинок ім. Святого Михайла;

15:45 – забіг фінішує на подвір՚ї дитячого будинку.

Програма: урочисте відкриття і освячення Центру, відкриття меморіальної дошки, перерізання стрічок, виступ дітей, передача подарунків та ін.

приблизно о 16:30 пані Герцег Аніта та пані Марина Порошенко виходять до преси.

9 червня, субота:

10:00 – реабілітаційне та кардіологічне обстеження дітей у Центрі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0