У МКТЕК відбувся круглий стіл

Життя  7 червня 2018 року, 08:31 2665 ФОТОФАКТ

Днями в Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі відбувся круглий стіл за результатами практичної підготовки студентів. У зустрічі взяли участь представники баз практики – партнери вишу – головний спеціаліст із підбору персоналу філії Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк» Олена Цивкіна, фінансист гіпермаркету «Епіцентр К», випускниця коледжу, Ірина Турянчик, викладачі фахових дисциплін Вікторія Фенчак, Тетяна Епереші, Тетяна Химич, Тетяна Тюх.

Як і очікувалося, зустріч привернула увагу чималої кількості студентів. Круглий стіл проходив у творчій, відкритій атмосфері спілкування ділових партнерів, людей, зацікавлених у подальшій співпраці. Студенти презентували проходження практики на підприємствах, розповідали про процес адаптації на виробництві, висловлювали пропозиції щодо удосконалення практичної підготовки. У процесі обговорення питання дійшли висновку, що практика повинна якнайкраще підготувати майбутніх фахівців до першого робочого місця у сучасній мережі.

До інновацій Мукачівський кооперативний вже готовий: за попередньою домовленістю з нового навчального року гіпермаркет «Епіцентр К» та мережа супермаркетів «Silverland» приймають до практичної діяльності увесь склад групи студентів спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, роботу яких координуватимуть як викладачі коледжу, так і працівники підприємства. У свою чергу до оновленого формату співпраці прагне й АТ «Ощадбанк», адміністрація якого вже запросила до проходження практики та подальшого працевлаштування групу студентів не менш популярної в області спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування.

Навчальний заклад, який у 2018 святкує сторіччя, ще раз довів свою конкурентоспроможність, бо має належний практичний досвід, хорошу теоретичну базу, потенціал для того, щоб генерувати та втілювати в життя новаторські ідеї.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0