Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Знущання над конем: у поліції прокоментували шокуючий випадок

Знущання над конем: у поліції прокоментували шокуючий випадок

Знущання над конем: у поліції прокоментували шокуючий випадок

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", у селі Чорна Тиса, що в Рахівському районі, місцевий житель знущався над конем, тягаючи його по вулиці за своїм автомобілем.

ВІДЕО ДНЯ

Цей факт підтвердили і в поліції. Як повідомляється, повідомлення про жорстоке поводження з твариною надійшло від її власника.

Реклама

"Кінь заявника отримав тілесні ушкодження. Чоловік вказав на людину, яка покалічила тварину. Триває перевірка, кримінальної справи поки немає, оскільки слідчий має на це 24 години з часу надходження заяви від потерпілого", – заявили у полції.

Згідно з повідомленнями місцевих жителів у соціальних мережах, житель села зловив коня на пасовищі, після чого прив’язав його до автомобіля УАЗ і почав тягати по дорозі.

У результаті цього тварина стерла собі об землю шкіру, а також втратила око. Також наголошується, що шкуродер, який раніше працював у лісовому господарстві, під час знущань над конем був п’яний.

Знущання над конем: у поліції прокоментували шокуючий випадок – 01
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно