Життя   • 9 червня 2018 року, 09:392042 ВІДЕО

"Жалію, що я це зробив", – чоловік, який покалічив коня, поспілкувався з журналістами

На Закарпатті депутата сільської ради звинувачують в умисному жорстокому поводженні з тваринами. Чоловік забрав чужого коня зі свого поля, прив’язав до машини і потягнув додому, дорогою кінь спіткнувся та впав, але водій не зупинився і протягнув його ще кілька десятків метрів по асфальту.

"Перше як побачив коня, я був у шоці", – зізнається господар скаліченої тварини Юрій Попюк. У родині про те, що їхній Каштан забрів на чужий сінокіс, дізналися з дзвінка обуреного власника землі. "Кінь напився води і пішов пасти, як завжди. Хвилин 30 пройшло. Ми не подумали, що кінь вже пішов на його город", – каже господиня Тетяня Попюк. За конем послали 8-річного сина, але той забрати тварину не зміг. "Син подзвонив, сказав, що дядя не дав мені коня, забрав, прив’язав до УАЗика", – зазначає пан Юрій.

Дружина водія твердить, що калічити тварину той наміру не мав. "Він не бачив, бо то позаду за УАЗиком ішов кінь. Коли вже важче стала йти машина, він зрозумів, що кінь упав", – пояснює Марія Максим’юк.

Читайте також:  П’яний чоловік прив’язав коня до машини і тягнув тварину по асфальту

Екзекуцію влаштував сільський депутат, який до пенсії працював у лісовій охороні. Телефоном він розповів, що нашкодити коню не хотів – думав лише провчити його господаря. Тепер Василь Максим’юк обіцяє відшкодувати збитки і обурюється, що соцмережі підняли такий скандал.

"Я йому готовий відшкодувати гроші! Але він таке роздув! Боже, борони! Я жалію, що я це зробив. Я їхав на пониженій передачі УАЗика, тож невелика швидкість. Я його метри два протягнув. Він, видно, від удару сильно вдарився, по асфальту потерся", – пояснює чоловік.

Фото скаліченого коня миттєво облетіли соцмережі. Буря здійнялася і в Чорній Тисі, село розділилося. Докладніше – у сюжеті "ТСН".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів